איפור קבוע
ברכישה באתר מעל 400 שח׳ לקוחותינו זכאיות ל20% הנחה בטיפולי איפור קבוע (גבות ושפתיים)
שפתיים / גבות
איפור קבוע
ברכישה באתר מעל 400 שח׳ לקוחותינו זכאיות ל20% הנחה בטיפולי איפור קבוע (גבות ושפתיים)

הקונספט של איפור קבוע, בו מחדירים פיגמנט אל העור, קיים כבר שנים רבות, אך נדמה כי רק בעשור האחרון תפס תאוצה והפך להליך פופולרי ומבוקש בקרב כל הגילאים. באמצעות איפור קבוע ניתן להעמיק פיגמנט שפתיים, וכמובן לבצע את ההליך שהפך פופולרי במיוחד –  
הדמיית שיער בגבות, הליך שנועד לגרום לגבה להראות מלאה, עבה ומרשימה יותר, לשנות את צורתה ואפילו להעמיק את צבעה. כיום, עם התקדמות הטכנולוגיה, ההליכים השונים לביצוע איפור קבוע מתבצעים במהירות, בקלות, עם מעט כאבים או ללא כאבים בכלל, ועם תוצאות מרשימות וטבעיות במיוחד.
אז לפניכם כל מה שרציתם לדעת על איפור קבוע.

שאלות נפוצות:

כיום בעולם האיפור הקבוע ישנן 4 טכניקות מובילות:
1. שיטת השערה – בשיטה זו עושים הדמיית שיער, כאשר בעזרת מחט עדינה מציירים שערות. שיטה זו מדהימה אבל לא מתאימה לכלל האוכלוסייה. היא מתאימה בעיקר לעור יבש.
3. הצללה/ פודרה – בשיטה זו עובדים בשיטת הפיקסלים. בעזרת מחט אחת עדינה מרחפים מעל העור ויוצרים שכבות עדינות של עבודה בנקודות (פיקסלים).בשיטה זו עובדים באומברה, עבודה הנעה בגוונים מבהיר לכהה על מנת להקנות מראה טבעי ולא מלאכותי. שיטה זו מתאימה לכל סוגי העור ומחלימה מדהים.
4. השיטה המשולבת – זו שיטה שמשלבת את שיטת ההצללה / פודרה ביחד עם שיטת השערה. שיטה זו מתאימה גם היא לכל סוגי העור.
5. מיקרובליידינג – זוהי שיטה שהומצאה במדינות עולם שלישי, לאנשים שלא יכלו להרשות לעצמם לאיפור קבוע, ועם הזמן השביחו את השיטה עד שהיא תפסה מקום של כבוד בעולם.
זוהי טכניקה דומה לשיטת השערה שנעשית עם עט ידנית ללא חשמל, בה, בעזרת שריטה עדינה מחדירים פיגמנט לשכבה החיצונית של העור ויוצרים שערות עדינות מאוד שמחקות את המראה הטבעי של הגבה.

בין שנה וחצי לשנתיים.

כן. ישנם אנשים עם מחלות אוטואימוניות או מחלות אחרות להם אסור לבצע איפור קבוע כלל, מחלות כגון: סוכרת עם תלות באינסולין, מחלות מדבקות (נגיף HIV, צהבת ועוד), מחלות כרוניות מסוימות, עור עם נטייה לצלקות קלואידיות, סבוריאה / פסוריאזיס, המופיליה, אפילפסיה, מחלות פסיכיאטריות, לבקנים, מטופלים ברואקוטן, כאשר יש חום, בזמן טיפול אנטיביוטי, כאשר קיים זיהום, מטופלים בקורטיזונים, אנשים עם קוצב לב, חולי זאבת ונשים בהריון.
כמו כן, יש אנשים שצריכים אישור חתום מהרופא כמו חולים בסוכרת ללא תלות באינסולין, חולי לב, חולי כבד וטרומבוזה, חולי סרטן, בעלי לחץ דם גבוה, מחלות אוטואימוניות מסוימות, אלרגיה, אנשים שאלרגיים ל – G6PD, הרפס כרוני, מטופלים אחרי טיפולים עמוקים כגון פילינג, מזותרפיה ועוד.

כן. ישנם היום סוגים שונים של מאלחשים, כאשר "אמלה" הוא העיקרי שביניהם והוא מאלחש ראשוני בו משתמשים על רקמה סגורה. ישנם עוד סוגי מאלחשים שהם שניוניים, שבהם משתמשים על רקמה פתוחה.

עולם האיפור הקבוע התקדם בשנים האחרונות מאוד למדנו שבאיפור קבוע אסור לחדור עמוק מדי ולכן העבודה היא שטחית מאוד. העבודה נעשית על שכבת האפידרמיס, שזו שכבה של תאים מתים ולכן העבודה לא אמורה לכאוב במיוחד. ברוב המקרים, כאשר מדובר על אזור הגבות כמעט ולא מרגישים כלום, לעומת זאת אזור השפתיים הוא מעט יותר רגיש. עם זאת, כיום משתמשים במאלחשים חזקים שבעזרתם לא מרגישים כמעט כלום.

הטיפול נע בין שעה וחצי לשעתיים בשתי מפגשים שונים בהפרש של חודש וחצי זה מזה.

לצערי לא. מכיוון שהגוף של האישה מלא בהורמונים אנו צריכות לחכות שההורמונים בגוף יתאזנו כדי שהפיגמנט יתפס בהצלחה. נהוג לחכות שלושה חודשים מסיום ההריון וההנקה בשביל לעשות טיפול מוצלח, בבוא הזמן אני פה בשבלכן!

כמובן, זהו טיפול פולשני הדורש סטריליות ברמה הכי גבוה שיש. העבודה מתבצעת עם מחט חד פעמית וכל המכשור והסביבה עוברים סטריליזציה לפני כל טיפול.

פיגמנט שפתיים

ccc
fdfa <br
1299 *ברכישה באתר מעל 400₪ לקוחותינו מקבלים 20% הנחה!
  • 2 טיפולים - בהפרש של חודש וחצי אחד מהשני.
  • ללא כאבים.
  • סטריליות ברמה הכי גבוהה.

קעקוע גבות

במגוון שיטות: שיטת השערה במכשור חשמלי, שיטת הפודרה, השיטה המשולבת.
1450 *ברכישה באתר מעל 400₪ לקוחותינו מקבלים 20% הנחה!
  • 2 טיפולים - בהפרש של חודש וחצי אחד מהשני.
  • ללא כאבים.
  • סטריליות ברמה הכי גבוהה.